Стрибки розвитку у відпустці або чому варто взяти малюка на море? 🧡

Ні, і ми не про те, що морська вода та повітря дуже корисні для організму, як і додатковий вітамін Д, якого нам так не вистачає в осінню та зимову пору року.

Поговоримо про стрибки розвитку дітей у відпустці?

Впевнені, що ви не раз помічали – навіть після невеличкої подорожі, будь то до бабусі чи на вихідні в сусіднє місто – ви повертаєтесь додому із зовсім іншою дитиною. Чому так відбувається?

Все дуже просто! За нові функції в нашому організмі відповідають нові нейронні зв’язки, а нова картинка за вікном, багато вражень, емоцій поряд зі значущими дорослими (тобто в безпеці) їх і створюють.

Один американський дослідник, Річард Лоув, у своїй книзі «Остання дитина в лісі» говорить про те, що в сучасному світі батьки так сильно намагаються займатися розвитком дитини, купуючи їй іграшки та гаджети, але упускають дуже і дуже важливу складову – природу. Саме тісний контакт з природою впливає на психологічний розвиток дітей, спонукає їх до творчості, посилює інтелект та розвиває здатність відчувати.

Тому, саме час запланувати сімейний відпочинок на морі, якщо ви ще цього не зробили 😉 Адже саме море лідирувало в нашому вчорашньому міні-опитуванні в соціальних мережах 🏝️

Залишити коментар