Київ, вул. Олеся Гончара 36а

Що ми робимо

Ми створюємо зв’язок

Ми намагаємося створити обстановку довіри й комфорту, щоб дитина почувалася в нас як вдома. Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного малюка, але також намагаємося залучати його до спільних занять. У нас є окремі зони для малюків різного віку, але ми заохочуємо спілкування дітей різного віку, бо вони багато чого можуть навчитися один від одного.  

Ми багато читаємо

У нас постійно оновлюється бібліотечка книг англійською, українською та російською мовами та аудіокниг. Ми приділяємо читанню особливу увагу. Ми вважаємо, що читання розвиває мовлення, розширює активний і пасивний словарний запас, допомагає навчитися концентрації і… взагалі всіх переваг раннього знайомства з книгами просто не перелічити!

Ми багато граємо

Ми любимо гратися і спеціально розробили ігри для малюків, починаючи від найкрихітніших до дошкільнят. Ми показуємо та вчимо, але також і надаємо дітям можливість вигадувати свої власні ігри та спокійно пограти самостійно.

Ми багато творимо

Ані дня без творчості – такий наш лозунг! Ми віримо в те, що творчі заняття розвивають різнобічних особистостей і допомагають дітям самовиражатися. Тому ми малюємо, клеїмо, ліпимо, декоруємо, робимо проекти з природними матеріалами. Що більше, то краще!

Ми багато гуляємо

Ми вважаємо, що прогулянки корисні для здоров’я дітей і надають їм можливість  дати вихід своїй енергії. Тому щойно діти готові до прогулянок у групі (від 1,5 і старше), ми гуляємо мінімум двічі на день, незалежно від погоди. Ми граємо, бігаємо й досліджуємо світ навколо себе. За будь-якої погоди (ну, майже…)!

Ми влаштовуємо заходи

Ми любимо розваги й знаємо, як важливо весело проводити час з близькими людьми. Ми регулярно влаштовуємо заходи для наших маленьких гостей та їхніх родин.