Як написати листа до справжнього Санта Клауса?

Готуємо санчата влітку 😀 Тобто пишемо листи до Санти заздалегідь 🎅

Наші дітки ще дуже маленькі, але якщо в них є старші братики та сестрички – напишіть із малечею лист до справжнього Діда Мороза. Так-так, це зовсім не вигадки і не казка – у Лапландії (власне, в багатьох північних країнах) існує офіційна резиденція Дідуся Мороза, яка займається створенням чудес, а саме – листами діточок від справжнісінького Санти, тобто Йоулупуккі!

Один із найголовніших новорічних чарівників живе в Фінляндії, а резиденція його – справжня різдвяна казка. Сюди хочуть потрапити не лише діти, а й дорослі з усього світу. Тут є новорічна пошта, куди надсилають листи з 150 країн світу. Відповідає Йоулупуккі абсолютно всім, і все завдяки своїм чарівним помічникам.

Написати листа Йоулупуккі можна за адресою: Joulupukin kammari, 96930 Napapiiri, Rovaniemi, Finland

На ваш вибір також можна написати лист у Гренландію, де живе Санта-Клаус. Деякі діти в листах вказують Північний полюс як місце відправки. Тому в багатьох країнах ці листи пересилають у Гренландію, у місто Ілуліссат. Там стоїть величезна поштова скринька червоного кольору, де крізь скляну стінку видно тисячі листів Санта-Клаусу з усього світу. До того ж, Санта використовує Google Translate, щоб відповісти дітям тією мовою, якою вони розмовляють.

Точна адреса Санта-Клауса у Гренландії: Santa Claus north poles, Julemandes Postkontor, DK-3900 Nuuk

P. S. Якщо ви напишете Санта-Клаусу (чи Йоулупуккі) в період з 8 по 12 грудня або ще раніше – то отримаєте відповідь напередодні Нового року. Спробуйте 🤗

Залишити коментар