Київ, вул. Олеся Гончара 36а

Про нас

Про нас

Центр Teddy Bear Day Care

В Україні ми – перший заклад, що надає послуги з догляду за дітьми від народження до школи. Більшість дитячих садочків та ясел в Києві приймають дітей, починаючи з трьох років або ж трохи раніше, при цьому часто не маючи спеціальних груп та приміщень для «повзунків». Батькам залишається обирати між тим, щоб лишатися з дитиною вдома, що не завжди можливо, якщо вони працюють, або наймати няню. Обом варіантам, попри переваги у вигляді тісного зв’язку з батьками або індивідуального підходу няні, бракує аспекту, який ми вважаємо вкрай важливим і який первинно надихнув нас на створення нашого центру – соціалізації.

Спілкування необхідне дітям з найранішого віку. Цей постулат не потребує доказів – просто поспостерігайте, як Ваш малюк реагує на інших дітей. Раннє знайомство з суспільством дає малюкові змогу навчитися спілкуватися, набути нові навички через імітацію, рости в різнобічній обстановці. Дослідження показують, що діти, які з раннього віку спілкувалися з великою кількістю людей, як дорослих, так і інших дітей, комунікабельніші й самостійніші й в цілому швидше розвиваються.

У нас розвиток малюків поглиблюється завдяки вживанню одразу трьох мов – англійської, української та російської (ми також трохи знаємо французьку та шведську!). Для родин з-за кордону це дає шанс забезпечити дитині м’якішу інтеграцію – малюк зазнає меншого стресу за адаптації в закладі, де розмовляють його рідною мовою. Для наших місцевих клієнтів ми надаємо шанс без зусиль зробити Вашу дитину бі- чи навіть трилінгвальною!

Ми також вважаємо, що всім батькам необхідний час для себе, а щаслива родина – та, в якій мама має можливість відпочити. Тому наш заклад створено не лише для дітей. Наша мета – полегшити життя їхніх батьків. Ми пропонуємо пакети з різними умовами відвідування – повний день, неповний день, погодинна оплата, клуб вихідного дня. Якщо Ви хочете провести вечір зі своєю половинкою або з друзями, будь ласка – спеціально для Вас передбачений вечірній пакет. Якщо Ви їдете у відрядження чи відпустку – ми передбачили й нічні зміни.