Київ, вул. Олеся Гончара 36а

Здорове харчування

Ми віримо, що в ніжному віці здорове харчування вкрай важливе для здоров’я й розвитку дітей. Наше меню розроблене з допомогою досвідченого дитячого педіатра та дієтолога і готується  щодня для наших маленьких гостей від 1,5 року і старше.

Для найменших діточок (від 0 до 1,5 років) ми використовуємо  в основному перевірені продукти німецької торгової марки HIPP – молочні суміші, пюре й каші чи готуємо самі, в залежності від побажань батьків. Ми також готові прийняти інші молочні суміші й готові пюре й каші. Ми обговорюємо з батьками індивідуально введення будь-яких нових продуктів у раціон малюка.

Для дітей від 1,5 і старше ми готуємо їжу з нуля. Кожні два тижні ми відправляємо батькам меню. У ньому можна врахувати побажання/індивідуальні особливості харчування малюка. Наше щоденне меню різноманітне й включає рибу та м’ясо, молочні продукти (ми готуємо йогурти, сир і кефір самі на живих культурах), крупи, фрукти та овочі (не хвилюйтеся, ми знаємо, як навчити малюків їх любити), соки й супи, приготовані на чистій фільтрованій воді. Старші діти можуть перекушувати  фруктами й овочами протягом дня, пити воду й соки, як удома. Усі наші солодощі (без них і дитинство не дитинство, правда?) ми також готуємо самі з мінімальною кількістю цукру.

Ми підходимо до процесу приготування їжі творчо й проводимо кулінарні майстер-класи для малюків й діточок трохи старше (дізнатися більше). Ми також із задоволенням приготуємо солодощі й закуски на день народження малюка (деталі знає наш персонал).   

І так, ми віримо в те, що приготування та споживання їжі – це важлива частина сімейного життя та розвага, тому з раннього віку залучаємо до цього дітей. Найменші дітки охоче декорують свою їжу. А старші вже можуть допомогти її приготувати й подати!