Київ, вул. Олеся Гончара 36а

Наші принципи

Наші ключові принципи:

A

Турбота і довіра. Ми любимо працювати з дітьми. Ми любимо вчитися в них і допомагати їм пізнавати світ кожен день. Наші уважні співробітники працюють з малюками на постійній основі, тому діти швидко до них звикають, вчаться їм довіряти й встановлювати зв’язок, який дає їм змогу не так сильно сумувати за батьками. 

Б

Безпека. У нашому закладі дотримані всі заходи безпеки. Безпека – пріоритет нашого персоналу. Наші ігрові та інші зони створені для мінімізації ризиків травмування. У нас є аптечка першої медичної допомоги, а наш персонал натренований правильно нею користуватися. З нами завжди на зв’язку кваліфікований педіатр. Ми також пропонуємо плани страхування дітей, якщо у Вас немає страховки, і розробляємо разом із батьками індивідуальні плани дії в надзвичайних ситуаціях. Наш заклад перебуває на охороні та обладнаний протипожежною сигналізацією.

В

Гігієна. Ми віримо, що гігієна важлива для малюків. Ми не створюємо стерильну обстановку, але старанно чистимо та миємо. Ми також часто провітрюємо приміщення та зволожуємо в ньому повітря.  

Г

Розвиток через гру. Ми пропонуємо широкий вибір ресурсів і використовуємо  різноманітні техніки та методи для допомоги в розвитку дитини, але без тиску та підлаштовуючись під її індивідуальний темп. Ми розвиваємо рухові рефлекси, дрібну моторику через ігри, масаж та вправи. Ми багато розмовляємо з малюками. Ми пояснюємо та показуємо, хвалимо та заохочуємо.