Ранній розвиток дітей – міф чи реальність?

Про ранній розвиток дітей зараз говорять всі та усюди – починаючи від того, що виховувати дитину потрібно ще в утробі – закінчуючи десятком гуртків, розвивашок, нянь та педагогів буквально з тих пір, як дитина навчилася сидіти … Сьогодні пропонуємо вам поговорити про ранній розвиток дитини – що це, міф чи реальність? Дієва методика або вигадка?

Ранній розвиток – це навчання малюка від народження і до 6 років. Є думка, що навіть саме перші три роки життя дитини найпродуктивніші в плані навчання та запам’ятовування. І, звичайно, батьки всіляко намагаються “не упустити” цей час.

Кожна дитина народжується з величезним потенціалом, мозок малюка активно працює, в перші роки життя в головному мозку встановлюються і зміцнюються зв’язки між нервовими клітинами. Саме в перші роки малюк найбільш сприйнятливий до інформації, він відмінно все запам’ятовує, вміє копіювати і має високий ступінь цікавості. Дитині буквально все цікаво, вона відкрита до будь-яких знань.

Традиційний аргумент противників раннього розвитку дітей: “Навіщо забирати у дитини дитинство? Ось нас нічому такому до школи не вчили, ми самі гралися, чим було, і нічого – виросли нормальними людьми”. Так, все це вірно. Але, озирніться навколо – скільки в вашому оточенні таких батьків, які намагаються “впихнути” в свого малюка все, що їм не дісталося в дитинстві – кращі викладачі, англійська, німецька, малювання, ментальна математика і ще безліч активностей, які, банально, не залишають дитині часу пограти з однолітками.

У нашому Дитячому центрі Teddy Bear Day Care ми безумовно “за” ранній розвиток з комплексним підходом! Дотримуючись принципу золотої середини – наші дітки з самого маленького віку навчаються в ігровому форматі – вчаться тримати ложку, розвивають дрібну моторику, перебувають в атмосфері, де розмовляють українською, російською та англійською мовами, соціалізуються, спілкуючись з однолітками, малюють, читають книжечки разом з вихователем – а найголовніше – що все це відбувається в легкій, веселій і дуже корисній формі для вашого Чада.

Відповідаючи на питання – коли ж потрібно починати ранній розвиток – сміливо можемо відповісти – коли Ви самі готові до цього! Дитина, в першу чергу, буде схожа на вас і, якщо у мами смикається око від фарб по всій квартирі або розсипаної крупи – то повірте, користі від такого “раннього розвитку” буде не так вже й багато.

Пам’ятайте про те, що ваша дитина – це в першу чергу Людина – прислухайтеся до нього, і нехай все перші кроки, слова або речення трапляються своєчасно!

Залишити коментар