Офіційне відкриття відбулося! Ласкаво просимо в Teddy Bear Day Care!

Дорогі друзі! З радістю повідомляємо вам, що наш Дитячий центр Teddy Bear Day Care офіційно відкрив свої двері в Києві! Ура!

31 січня та 2 лютого ми провели Дні відкритих дверей, де раді були вітати всіх – молодих батьків, батьків “зі стажем” і навіть тих, хто тільки готується до народження дитинки. На відкритті ми знайомилися один з одним, слухали виступ ідейного організатора та творця Teddy Bear Day Care, мали можливість на власні очі побачити, де гратимуть, відпочиватимуть і навчатимуться наші дітки. Кожен відвідувач отримав у подарунок милого в’язаного ведмедика – символа нашого Центру! І як ви здогадалися – саме ведмедиків у нас найбільше 😉

Ми дуже раді, що ідея та філософія нашого Центру викликає подібний відгук – адже ми перший в Україні заклад, що надає послуги з догляду за дітьми від народження до школи. А першим бути завжди трохи хвилююче та дуже відповідально. Більшість дитячих садків та яслів у Києві беруть дітей, починаючи з трьох років або трохи раніше, при цьому часто не маючи спеціальних груп та приміщень для малюків, що ще не ходять. Батькам залишається вибирати між тим, щоб залишитися з дитиною вдома, що не завжди можливо, якщо вони працюють, або найняти няню. Обома варіантами, незважаючи на перевагу у вигляді тісного зв’язку з батьками або індивідуального підходу няні, не вистачає аспекту, який ми вважаємо дуже важливим і який спочатку надихнув нас на створення нашого центру – соціалізації.

Будемо раді бачити вас в нашому Центрі за адресою Київ, вул. Олеся Гончара 28б, офіс 9.

Приходьте знайомитися! Приводьте своїх діток! З умовами відвідування та вартістю ви можете познайомитися в розділі “Ціни”.

До зустрічі, будемо раді Вам!

Залишити коментар